Služby

S čím Vám pomůžu?

Věřím, že jeden právník nemůže být odborníkem na všechno, proto se hlouběji věnuji především uvedeným právním disciplínám ze soukromého a správního práva. Pokud však budete potřebovat právní pomoc v jiné oblasti, nebojte se ozvat - pokud vám nebudu schopna pomoci sama, ráda vám doporučím některého z kolegů. Věřím v sílu lidských zdrojů, a proto si kolem sebe buduji síť nejlepších právníků. :)

Jak bude naše spolupráce vypadat?

Kolik to bude stát?

Předem se dohodneme na přibližném rozsahu služeb a odhadované ceně. Nemusíte se bát, že by vám přišla neočekávaná faktura, která by vám mohla způsobit mdloby. Pokud si úkol vyžádá dodatečnou práci, vždy se dohodneme na dalším rozsahu. Na ceně se dohodneme individuálně podle náročnosti věci (náročnější je například práce v cizím jazyce anebo přijdete-li příliš pozdě). Pokud budete potřebovat poradit opakovaně, ráda se s vámi domluvím na dlouhodobé spolupráci, která bude finančně výhodnější.

Musíme se potkat osobně?

Pokud nebudete chtít, nemusíme se potkávat osobně. V dnešní době se dá prakticky vše vyřídit přes telefon a @online. Budu potřebovat jen ověření vaší identity (abych neposkytovala právní služby třeba protistraně svého klienta) a poté obvykle podepsat plnou moc.

Máte další dotazy?

Nebojte se mi ozvat a nezávazně se zeptat.

Při své práci se snažím do daného odvětví proniknout hlouběji nejen z právního pohledu. Věřím, že pokud potřebujete právní pomoc ve specifické disciplíně, bude se vám hodit někdo, kdo ví o čem mluvíte, a kdo bude mluvit stejnou řečí jako vy.

Moje filosofie

Je nejvyšší čas, aby se lidé přestali bát právníků. Věřím, že je zapotřebí právní služby zpřístupnit tak, aby lidé neměli důvod stahovat nekvalitní vzory z internetu a způsobili si tak budoucí trápení. Snažím se proto poskytovat právní služby rychle, efektivně a za využití moderních technologií. A není to jen fráze - chci, aby vám moje služby skutečně pomohly.

Nebojte se mi proto kdykoli ozvat, poradím vám. Aby však moje služby mohly dobře fungovat, s řešením své právní záležitosti neotálejte. Je lepší zavolat předčasně a domluvit se na budoucí spolupráci, než hasit vzniklé požáry (věřte mi, vždycky je to dražší a někdy ani my neumíme kouzlit).

Kontaktujte mě

Máte dotazy? Nebojte se mi ozvat a nezávazně se zeptat.

Napište mi +420 777 137 318

© Mgr. Sandra Matějková 2024 – Všechna práva vyhrazena